
Про газові генератори
Головна перевага — природний та зріджений газ виявляються більш економічними і екологічними, ніж бензин чи дизельне паливо. Газові генератори приваблюють своєю вигодою та мінімальним впливом на довкілля. Наприклад, газовий генератор на одній 50-літровій балонці зрідженого газу працює майже вдвічі довше, ніж бензинова чи дизельна станція однакової потужності. Якщо ж генератор живиться від природного газу, його робочий час практично безмежний.
Отже, залишаючи свій будинок під опікою газового генератора на тривалий час, не потрібно хвилюватися про можливе замерзання труб під час вашої відсутності. Ціни на газові генератори схожі з бензиновими та дизельними моделями, але завдяки економії на паливі, газовий варіант швидко окуповує себе, якщо правильно підібрати його під ваши потреби та дотримуватися умов експлуатації.
Природний газ не тільки доступний, а й продовжує термін служби двигуна. Він не викликає корозії його систем, тому генератор служить довше. Менша кількість шкідливих випарів під час згоряння газового палива є іншою його перевагою.
Можливість використовувати магістральний газ чи зріджений нафтовий газ (пропан-бутан) дозволяє не тільки забезпечити роботу станцій у районах без газопроводу, але й мати запасне джерело палива.
Чому газ?
• Запуск при будь-яких погодних умовах
• Економічність та екологічність
• Не вимагає дозаправки як дизель або бензин
• Практично безшумні
Чому Generac?
• Відомий потужний бренд (виробництво США)
• Не вимагає спеціальних умов для установки
• Безпека та надійність. 5 років гарантії
• Повністю автоматизований
• Їх можна використовувати як частину ландшафтного дизайну
Безкоштовна доставка по всій території України
Генератори Generac працюють на системі централізованого газопостачання (природний газ) або на рідкому балонному газу (пропан-бутан).
Генератори встановлені в круглорічних звукоізоляційних корпусах з покриттям RhinoCoat™, які захищають від корозії. Монтаж станцій проводиться поза приміщенням на будь-якому типі покриття, і не потребує додаткового бетонного фундаменту, завдяки спеціальній основі.
Компанія "Generac" пропонує поставку газових поршневих електростанцій виробництва компанії "Generac Power Systems" (США), офіційним дилером якої є наш інтернет-магазин "Generac", на всій території України і пропонує клієнту заводські ціни, професійний монтаж та якісне обслуговування встановленого обладнання.
Діапазон потужностей генераторів - від 5 до 300 кВт
Впровадження газових електростанцій у вашому господарстві (на підприємстві) забезпечить:
• Незавершене постачання електроенергії цілодобово в разі аварійних ситуацій
• Потребу у збільшенні резерву мережевої потужності за потреби
• Завдяки функції "когенерація" - опалення, гаряче водопостачання
Наша компанія виконує повний комплекс робіт з введення в експлуатацію генераторів Generac, забезпечує гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.
Установка та підключення газового генератора є процесом, який повинні виконувати фахівці, оскільки правильність і грамотність цих дій впливає на термін служби, нормальну безперебійну роботу та безпеку агрегата. Помилки у виконанні таких операцій можуть призвести до нещасних випадків і надзвичайних ситуацій. Установка та підключення газових генераторів мають свої особливості, обумовлені типом палива - газом.
Зазвичай генератори встановлюють в підвалах, котельнях, допоміжних приміщеннях. З нашими агрегатами також можна встановлювати їх на вулиці, оскільки дизайн дозволяє їм гармонійно вписуватися в інтер'єр будинку та бути частиною ландшафтного дизайну. Експлуатувати генератор рекомендується при температурі не нижче 0°C. Газові генератори на базі двигунів Generac OHVI Engine працюють як на газових балонах, так і на магістральному газі. Якщо ви знаходитесь на значній відстані від газового магістралю, наприклад, на дачній ділянці, або в своєму приватному будинку за межами міста, тоді газові балони можуть бути доступною альтернативою магістральному газу. При встановленні генератора в приміщенні слід забезпечити відведення вихлопних газів та створити вентиляцію в приміщенні.
При встановленні генератора слід завжди пам'ятати, що приміщення повинно відповідати вимогам СНіП для котельних: 1) Об'єм приміщення повинен бути не менше 15 м³.; 2) Приміщення повинно бути обладнано системою примусової вентиляції; 3) Відведення вихлопних газів від генератора повинно здійснюватися на вулицю за допомогою гнучкої металевої газової труби, яка щільно надягається на вихлопну трубу генератора та кріпиться зажимом; 4) Категорично забороняється встановлення генератора, який працює на рідкому газі, в приміщеннях, які розташовані нижче рівня землі. Під час першого запуску генератора проконсультуйтеся із фахівцями газової служби, зверніться до них за допомогою. Необережне поводження з генератором або неправильне його підключення може призвести до нещасних випадків.
Основні параметри системи газопостачання:
Генератор, який працює на природному газі (NG)
Необхідний тиск у газовому магістралі при будь-якому навантаженні: 127 - 178 мм водяного стовпа для природного газу (1,3 - 2,5 кПа). Рекомендований тиск газу: 26 кПа.
Основний газопровід повинен бути оснащений краном відключення подачі газу.
Генератор, який працює на рідкому газі (LPG)
Необхідний тиск у газовому магістралі при будь-якому навантаженні: 280 - 355 мм водяного стовпа для пропана (1,3 - 2,5 кПа). Рекомендований тиск газу: 26 кПа.
Газовий балон повинен бути оснащений регулятором тиску газу (редуктором) та клапаном.
Поверхня, на якій розміщується агрегат, повинна бути горизонтальною і рівною. Газовий генератор може бути встановлений разом з автоматизацією (електростанції Generac всіх моделей повністю автоматизовані в базовій комплектації).
тиск на вході регулятора об'ємного розходу газу не більше 1,6 МПа,
наявність ручного приводу пускового регулятора електростанції,
легкознімний штуцер високого тиску з різьбленням М22х1,5LH та адаптером для вентиля газового балона типу ВБ-2 G21.8Х14LH, можлива комплектація стандартним штуцером для вентиля типу ВБ-2.
Підключення генератора до магістрального газу. Узгодження з місцевою газовою службою.
Газовий генератор може працювати на рідкому, балонному та магістральному газі. І якщо в першому випадку встановлення генератора не потребує особливих дозволів і за наявності певних знань і навичок може бути виконано самостійно, то при підключенні до магістрального газопроводу необхідно узгодження з газовою службою. Його порядок закріплений документально і вимагає надання технічного паспорта українською/російською мовами та сертифіката на придбане обладнання. Процес узгодження передбачає внесення змін до проекту будівлі, укладення договору про обслуговування між продавцем і покупцем і підписання акта про розподіл обов'язків між покупцем, продавцем та місцевою газовою службою.
Ваші поради стосовно підключення газових генераторів до магістрального газопроводу і використання газового балону є цінними. Дійсно, вибір між цими двома варіантами залежить від конкретних обставин та потреб користувача. Газові генератори можуть бути дуже корисними в умовах надзвичайних ситуацій та перебоїв з електропостачанням, надаючи надійне джерело резервної електроенергії.
Також, ваша компанія пропонує широкий вибір газових генераторів з різною потужністю та можливістю роботи на балонному газі (пропан-бутанова суміш) або природному газі, що дає користувачам можливість обрати той, який найкраще відповідає їхнім потребам. Важливо також, що ваша компанія пропонує послуги доставки, установки, підключення та обслуговування генераторів, що забезпечує зручність та професіоналізм у виконанні цих робіт.
