Мотопомпа бензиновая Vulkan SCWT80 для грязной воды
Модель: se-80966
Артикул: se-80966
16204грн. -14 %
13999грн.
Предложить свою цену Ваша cкидка 2205грн.
13999грн.
Общие характеристики
Вес 40 кг Габариты 580x450x475 мм Модель двигателя Senci SC230 Назначение для піску Тип двигателя 4-тактний Страна торговой марки Україна Комплектация Картонна упаковка Обрати двигателя 2500 об/хв Объем топливного бака 3.6 л Высота всасывания 8 м Все характеристики
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWT80 для брудної води
Мотопомпа Vulkan SCWT80 - високопродуктивна техніка для перекачування брудної води, успішно використовується в процесі видобутку сировини і руди.
Призначення: часто використовується в господарських цілях, в будівництві, для відкачування води з затоплених територій, в промисловості, на виробництві,відкачування води з підвальних приміщень.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості і хорошої ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні і зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWT80
- Двигун SC230 потужністю 4,6 кВт
- Висока продуктивність мотопомпи (58 м. куб/год)
- Мобільність і компактність (580х450х475 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки, діаметром 75 мм
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 30 мм
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCWT80
| Тип двигуна: | бензиновий |
| Тип рідини: | брудна вода |
| Тип запуску: | ручний |
| Кількість обертів: | 3600 об/хв |
| Потужність двигуна: | 4,6 кВт/6,3 к.с. |
| Продуктивність: | 58 куб. м/год |
| Об'єм паливного баку: | 3,6 л |
| Діаметр патрубків: | 75 мм |
| Максимальний натиск: | 26 м |
| Висота всмоктування: | 8 м |
| Габарити: | 580х450х475 мм |
| Вага: | 38 кг |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Загальні
Вес 40 кг
Габариты 580x450x475 мм
Модель двигателя Senci SC230
Назначение для піску
Тип двигателя 4-тактний
Страна торговой марки Україна
Комплектация Картонна упаковка
Обрати двигателя 2500 об/хв
Объем топливного бака 3.6 л
Высота всасывания 8 м
Объем двигателя 223 см3
Высота напора 26 м
Питание Бензин
Диаметр патрубка 75 мм
Мощность двигателя (л.с) 6.3 к.с
Тип жидкости Брудна вода
Состояние товара Новий
Мощность двигателя 4.6 кВт
Производительность 58.0 м3/год
Расход топлива 1.5 л/год
Объем бака для масла. 0.6 л












