Мотопомпа бензиновая Vulkan SCWP50 для чистой воды
Модель: se-80959
Артикул: se-80959
10065грн.
Предложить свою цену Общие характеристики
Вес 25 кг Габариты 490x410x400 мм Модель двигателя AP168FB Назначение для зрошення, для поливу Особенности Міні Тип двигателя 4-тактний Страна торговой марки Україна Комплектация Картонна упаковка Обрати двигателя 3600 об/хв Объем топливного бака 3.6 л Все характеристики
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP50 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWP50 - потужне обладнання на бензиновому двигуні для перекачування чистої води. Дана модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливу під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості і хорошої ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні і зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWP50
- Висока продуктивність мотопомпи (30 м. куб/год)
- Мобільність і компактність (490х410х400 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Витрата палива при великих навантаженнях становить близько 1,5 л/год
- Паливний бензобак на 3,6 л
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 5 мм
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCWP50
| Тип двигуна: | бензиновий |
| Тип рідини: | чиста вода |
| Тип запуску: | ручний |
| Кількість обертів: | 3600 об/хв |
| Потужність двигуна: | 4,78 кВт/6,5 к.с. |
| Продуктивність: | 30 куб. м/год |
| Об'єм паливного баку: | 3,6 л |
| Діаметр патрубків: | 50 мм |
| Максимальний натиск: | 25 м |
| Висота всмоктування: | 8 м |
| Габарити: | 490х410х400 мм |
| Вага: | 25 кг |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Корисні відеоматеріали та огляди
Загальні
Вес 25 кг
Габариты 490x410x400 мм
Модель двигателя AP168FB
Назначение для зрошення, для поливу
Особенности Міні
Тип двигателя 4-тактний
Страна торговой марки Україна
Комплектация Картонна упаковка
Обрати двигателя 3600 об/хв
Объем топливного бака 3.6 л
Высота всасывания 8 м
Объем двигателя 196 см3
Высота напора 25 м
Питание Бензин
Диаметр патрубка 50 мм
Мощность двигателя (л.с) 6.5 к.с
Тип жидкости Чиста вода
Состояние товара Новий
Мощность двигателя 4.8 кВт
Производительность 30.0 м3/год
Расход топлива 1.5 л/год
Объем бака для масла. 0.6 л
Недавно просмотренные








