Электропила цепная Al-Ko EKI 2200/40 сетевая (112809)
Модель: se-81240
Артикул: se-81240
6999грн.
Предложить свою цену Общие характеристики
Вес 6.0 кг Класс Напівпрофесійний Тип двигателя Щітковий Уровень шума 108 дБ LED-подсветка Немає Страна торговой марки Німеччина Размер шины 40 см / 16 дюйм Количество звеньев 56 Тип Мережева Автоматическая смазка цепи Так Все характеристики
Опис Електропила ланцюгова Al-Ko EKI 2200/40 мережева (112809)
Електропила Al-Ko EKI 2200/40 - якісна ланцюгова пила для активного застосування в домашніх умовах. Завдяки надійному електричному двигуну, представлену модель можна використовувати в закритих приміщеннях. При цьому не потрібно боятися концентрації вихлопних газів, які випускають паливні аналоги.
Призначення: розпилювання великих дерев'яних заготовок, вирізка сухостою в саду, обрізки сучків і гілок, заготівля дров, розкрій листів (ДСП, ДВП, OSB та інше).
Переваги електропили Al-Ko EKI 2200/40
- Безінструментальний натяг ланцюга
- двигун розташований перпендикулярно до шини, що дозволяє добре збалансувати вагу і полегшує роботу з довгими сучками
- Комплектується оригінальними шиною і ланцюгом Oregon
- Гальмо ланцюга забезпечує більш безпечну і ефективну роботу
- Запобіжний щиток дозволяє швидко зупинити двигун в екстрених випадках
- Система автоматичного змащення ланцюга
- Прозорий індикатор дозволяє без проблем стежити за рівнем масла
Технічні характеристики ланцюгової пили Al-Ko EKI 2200/40
| Тип живлення: | від мережі, 220 В |
| Потужність двигуна: | 2.2 кВт |
| Кількість обертів: | 7600 об/хв |
| Довжина шини: | 40 см/16" |
| Виробник шини: | Oregon |
| Крок ланцюга: | 9,5 мм/3/8" |
| Товщина робочої ланки: | 1.27 мм |
| Кількість ланок в ланцюзі: | 56 шт |
| Тип ланцюга: | Oregon 91PJ056X |
| Швидкість обертання ланцюга: | 13.5 м/с |
| Рівень шуму: | 94 LpA/108 LwA |
| Обсяг масла в картері: | 0.2 л |
| Вага: | 6 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити електропилу в SVV
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
Загальні
Вес 6.0 кг
Класс Напівпрофесійний
Тип двигателя Щітковий
Уровень шума 108 дБ
LED-подсветка Немає
Страна торговой марки Німеччина
Размер шины 40 см / 16 дюйм
Количество звеньев 56
Тип Мережева
Автоматическая смазка цепи Так
Комплектация Картонна упаковка
Обрати двигателя 7600 об/хв
Объем бака для смазки цепи 0.2 л
Тормоз цепи інерційне
Питание Від мережі 230 В
Толщина звена 1.3 мм
Шаг цепи 3/8 дюйм
Плавный запуск Немає
Состояние товара Новий
Автоматическое натяжение цепи Так
Скорость цепи 13.5 м/с
Мощность двигателя 2.2 кВт
Недавно просмотренные

