EGO EP7501 – насадка-подовжувач для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для збільшення максимально доступної довжини інструменту. Виготовлений з дуже легкого та міцного карбонового волокна, повна довжина насадки становить 75 см.
Зверніть увагу: насадка-подовжувач підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E !
СУМІСНІ НАСАДКИ
Основні переваги EGO EP7501:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 0.645 кг |
| Длина устройства | 750 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Подовжувач |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | Подовжувач |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.