Насадка-висоторіз Metabo MA-HS 50 забезпечує безпечний догляд за деревами за допомогою багатофункціональної системи Metabo. Поряд із багатофункціональним акумуляторним приводом MA 36-18 LTX BL Q екологічно чиста тиха система, ідеально пристосована для використання в місцях, чутливих до шуму. Як додаткове приладдя можна придбати подовжувач вала для збільшення дальності дії на 88 см.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 1.7 кг |
| Длина устройства | 2005 мм |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Тип насадки | Висоторіз |
| Количество звеньев | 39 |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Совместимость | MA 36-18 LTX BL Q |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, ключ, ланцюг, шина |
| Питание | Від акумулятора |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Объем бака для масла. | 0.12 л |
Нет отзывов о данном товаре.