EGO PSX2500- насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для професійного обрізання гілок дерев на значній висоті без використання сходів. Є ланцюговою пилкою з безщітковим двигуном на алюмінієвій штанзі. Комплектується пильною шиною довжиною 25 см (10 дюймів), чого буде цілком достатньо для розчищення крони дерев та кущів.
Зверніть увагу: насадка-висоріз підходить тільки для комбісистеми EGO PPX1000!
Основні переваги EGOPSX2500:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.2 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Длина устройства | 1400 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Висоторіз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PPX1000 |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, ланцюг, шина |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.