EGO PSA1000 - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для обрізки гілок дерев на значній висоті без використання драбини. Являє собою ланцюгову пилку на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується пильною шиною довжиною 25 см (10 дюймів), чого буде цілком достатньо для розчищення крони дерев та кущів.
Зверніть увагу: насадка-висоріз підходить тільки для комбісистемиEGO PH1400E !
Основні перевагиEGO PSA1000:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 1.89 кг |
| Длина устройства | 1420 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Висоторіз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, ланцюг, шина |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.