EGO STA1600 - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1420E, призначена для косіння трави на газонах і садових ділянках. Являє собою тример на карбоновій штанзі без двигуна. Комплектується косильною головкою з системою швидкого заряджання волосіні EGO Powerload, з шириною захвату 40 см, що дає змогу швидко обробити ділянки значної площі.
Зверніть увагу: насадка-тример підходить тільки для комбісистеми EGO PH1420E !
Основні перевагиEGO STA1600 :
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 1.53 кг |
| Длина устройства | 1000 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Тример |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1420E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | захисний щиток, косильна головка з ліскою, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 400 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.