ECHO MTA-PS - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для швидкого прибирання території, підмітання доріжок та тротуарів. Являє собою велику циліндричну щітку на алюмінієвій штанзі без двигуна. Щітка виготовлена з високоміцних нейлонових волокон і підходить для збирання пилу, бруду, листя та інших забруднень.
Зверніть увагу: насадка-щітка підходить тільки для комбісистемиECHO PAS-2620ES!
Основні переваги ECHO MTA-PS:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 5.3 кг |
| Длина устройства | 797 мм |
| Страна торговой марки | Японія |
| Тип насадки | Щітка |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | ECHO PAS-2620ES |
| Тип | насадка |
| Комплектация | шестигранний ключ, щітка |
| Питание | Бензин |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.