Скошування, підрізання і прочищення за допомогою насадки-мотокоси багатофункціональної системи Metabo, рішення «все в одному» для виконання багатьох робіт у садку
Разом з акумуляторним багатофункціональним приводом MA 36-18 LTX BL Q екологічно чиста тиха система, ідеально пристосована для використання в місцях, чутливих до шуму
Система швидкорознімних з’єднань Metabo Quick для заміни насадок без допоміжних інструментів
Універсальне використання: котушка з подвійною ниткою для косіння трави та ніж для зрізання підліску
Просте регулювання нитки коротким натисканням кнопки котушки під час роботи
Система Metabo Quick для заміни нитки: швидка та без використання інструментів, без виймання чи відкривання котушки
Стрімкий старт роботи завдяки швидкому, потужному запуску
Надійність у використанні завдяки довговічному металевому редуктору
| Загальні | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина устройства | 990 мм |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Тип насадки | Коса |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Совместимость | MA 36-18 LTX BL Q |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | 4 м), адаптер для ножа, захисний кожух, комбінований ключ, Котушка з подвійною волосінню (2 мм, ніж металевий 3-лопатевий, шестигранний ключ |
| Обрати двигателя | 6000 об/хв |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 2 |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.