Підрізання високих кущів і живоплотів насадкою-кущорізом багатофункціональної системи Metabo, рішення «все в одному» для виконання багатьох робіт у садку
Разом з акумуляторним багатофункціональним приводом MA 36-18 LTX BL Q екологічно чиста тиха система, ідеально пристосована для використання в місцях, чутливих до шуму
Система швидкорознімних з’єднань Metabo Quick для заміни насадок без допоміжних інструментів
Високоефективна високоточна подвійна різальна система з зубцями ножа, вирізаними лазером і заточеними з обох боків алмазом
Ножова траверса може відхилятися на 215°, проходячи 13 ступенів, це дозволяє залежно від робочої ситуації вибирати оптимальний кут
Система захисту від поштовхів захищає користувача й редуктор від віддачі під час роботи біля стін і підлоги
Надійність у використанні завдяки довговічному металевому редуктору
Простота транспортування і компактність під час зберігання зі складеною ножовою траверсою.
| Загальні | |
| Вес | 2.3 кг |
| Длина устройства | 1645 мм |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Тип насадки | Кущоріз |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Совместимость | MA 36-18 LTX BL Q |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | Футляр для захисту ножа |
| Длина лезвия | 50 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество оборотов | 2600 об/хв, 3100 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 22 мм |
Нет отзывов о данном товаре.