EGO RTA2300 - насадка для акумуляторних комбісистем EGO PH1400E і PH1420E, призначена для розчищення газонів і дачних ділянок, зарослих бур'янами і чагарником. Являє собою кущоріз на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується двома високоміцними сталевими ножами, які обертаються в протилежні боки, з шириною захвату 23 см.
Зверніть увагу: насадка підходить тільки для комбісистемиEGO PH1400Eабо PH1420E !
Основні перевагиEGO RTA2300:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2 кг |
| Длина устройства | 1090 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Кущоріз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | два ножа, захисний щиток, універсальний ключ, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.