EGO PTX5100 - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PPX1000, призначена для професійного обрізання кущів, формування живоплоту в парках, ландшафтного дизайну. Являє собою кущоріз із зубчастими лезами на алюмінієвій штанзі без двигуна. Довжина лез становить 51 см, що дозволяє забезпечити значне захоплення чагарника під час роботи. Відмінною особливістю даної насадки є можливість виставити один з 6 кутів різу, що дозволяє досить точно задати форму огорожі та чагарнику.
Зверніть увагу: насадка-кущоріз підходить тільки для комбісистеми EGO PPX1000 !
Основні перевагиEGO PTX5100:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.3 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Длина устройства | 830 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Кущоріз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PPX1000 |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | захист для лез, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.