EGO HTA2000- насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для обрізки кущів, формування живоплоту в парках, ландшафтного дизайну. Являє собою кущоріз із зубчастими лезами на алюмінієвій штанзі без двигуна. Довжина лез становить 51 см, що дозволяє забезпечити значне захоплення чагарника під час роботи. Відмінною особливістю даної насадки є можливість виставити один з 12 кутів різу, що дозволяє досить точно задати форму огорожі та чагарнику.
Зверніть увагу: насадка-кущоріз підходить тільки для комбісистемиEGO PH1400E !
Основні перевагиEGO HTA2000:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.3 кг |
| Длина устройства | 1600 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Кущоріз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | захист для лез, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.