EGO CTA9500 – насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для культивування невеликих ділянок, клумб та грядок. Являє собою дві пари фрез для культивування на алюмінієвій штанзі без двигуна.
Зверніть увагу: насадка-культиватор підходить лише для комбісистемиEGO PH1400E !
Основні переваги EGOCTA9500:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.9 кг |
| Длина устройства | 920 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Культиватор |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, захисний щиток, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.