EGOEA0800 - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для професійного формування рівних країв газону. Представляє собою вертикальний ніж на алюмінієвій штанзі без двигуна, який при обертанні обрізає край газону і задає потрібну форму. Ніж, виготовлений зі сталі товщиною 3 мм, тому не боїться випадкових ударів по каменю.
Зверніть увагу: насадка-кромкоріз підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E !
Основні переваги EGOEA0800:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.26 кг |
| Длина устройства | 920 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Кромкоріз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | захисний щиток, ніж, універсальний ключ, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.