ECHO MTA-LE/E – насадка для бензинової комбісистеми ECHO PAS-2620ES, призначена для професійного формування рівних країв газону. Є вертикальним ножем на алюмінієвій штанзі без двигуна, який при обертанні обрізає край газону і задає потрібну форму. Ніж виготовлений зі сталі завтовшки 3 мм, тому не боїться випадкових ударів по каменю.
Зверніть увагу: насадка-кромкоріз підходить тільки для комбісистемиECHO PAS-2620ES!
Основні переваги ECHO MTA-LE/E:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.4 кг |
| Длина устройства | 787 мм |
| Страна торговой марки | Японія |
| Тип насадки | Кромкоріз |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | ECHO PAS-2620ES |
| Тип | насадка |
| Комплектация | захисний щиток, ніж, універсальний ключ, шестигранний ключ |
| Питание | Бензин |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.