EGO BCA1200 - насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для розчищення газонів та дачних ділянок, що заросли бур'янами та чагарником. Являє собою косу на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується високоміцним сталевим трилистим ножем із шириною захвату 30 см, що дозволяє швидко обробити ділянки значної площі.
Зверніть увагу: насадка-коса підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E !
Основні перевагиEGO BCA1200:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина устройства | 1020 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Тип насадки | Коса |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Тип | насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | захисний щиток, ніж, універсальний ключ, шестигранний ключ |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | 300 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.