Мотопомпа Vulkan SCWT80 - високопродуктивна техніка для перекачування брудної води, успішно використовується в процесі видобутку сировини і руди.
Призначення: часто використовується в господарських цілях, в будівництві, для відкачування води з затоплених територій, в промисловості, на виробництві,відкачування води з підвальних приміщень.
| Тип двигуна: | бензиновий |
| Тип рідини: | брудна вода |
| Тип запуску: | ручний |
| Кількість обертів: | 3600 об/хв |
| Потужність двигуна: | 4,6 кВт/6,3 к.с. |
| Продуктивність: | 58 куб. м/год |
| Об'єм паливного баку: | 3,6 л |
| Діаметр патрубків: | 75 мм |
| Максимальний натиск: | 26 м |
| Висота всмоктування: | 8 м |
| Габарити: | 580х450х475 мм |
| Вага: | 38 кг |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
| Загальні | |
| Вес | 40 кг |
| Габариты | 580x450x475 мм |
| Модель двигателя | Senci SC230 |
| Назначение | для піску |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 2500 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 223 см3 |
| Высота напора | 26 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 75 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.3 к.с |
| Тип жидкости | Брудна вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.6 кВт |
| Производительность | 58.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.