Мотопомпа Vulkan SCWP50 - потужне обладнання на бензиновому двигуні для перекачування чистої води. Дана модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливу під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
| Тип двигуна: | бензиновий |
| Тип рідини: | чиста вода |
| Тип запуску: | ручний |
| Кількість обертів: | 3600 об/хв |
| Потужність двигуна: | 4,78 кВт/6,5 к.с. |
| Продуктивність: | 30 куб. м/год |
| Об'єм паливного баку: | 3,6 л |
| Діаметр патрубків: | 50 мм |
| Максимальний натиск: | 25 м |
| Висота всмоктування: | 8 м |
| Габарити: | 490х410х400 мм |
| Вага: | 25 кг |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
| Загальні | |
| Вес | 25 кг |
| Габариты | 490x410x400 мм |
| Модель двигателя | AP168FB |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Міні |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 25 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.5 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.8 кВт |
| Производительность | 30.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.