GTM BG-5/56 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів невеликої площі. Дана модель культиватора оснащена бензиновим двигуном з потужністю 5 к.с (3.68 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 360 мм до 560 мм, залежно від ширини грядки.
| Загальні | |
| Вес | 32 кг |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Страна-производитель | Китай |
| Глубина обработки | 24 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 56 см |
| Комплектация | фрези |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип редуктора | Червячный |
| Объем двигателя | 149 см3 |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Мощность двигателя (л.с) | 5 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 6 |
| Мощность двигателя | 3681 Вт |
| Объем бака для масла. | 0.4 л |
Нет отзывов о данном товаре.