Мотокоса ECHO SRM-3020TES/U - бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів в місцях, недоступних або важкодоступних для інших видів садової техніки. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 0,74 л і 2-тактним двигуном на 1,3 кВт.
Система легкого запуску i-start повністю усуває ефект «зворотного удару» при запуску, зменшує зусилля, необхідне для пуску двигуна, так як користувач лише зводить пружину, решта система робить сама.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавками, скульптурами й т. д.
| Загальні | |
| Вес | 6.3 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | коса, косильна головка |
| Обрати двигателя | 7000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.71 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.7 мм |
| Объем двигателя | 30.5 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 500 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.7 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 7 мм |
| Мощность | 1.3 кВт |
| Расход топлива | 0.72 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.