GTM GH-7/120-4- садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів середньої площі. Дана модель мотоблока оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1000 мм, залежно від ширини грядки.У цій моделі два окремі вали відбору потужності, які можна використовувати для підключення обладнання.
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної оливи (ТАД-17) у трансмісію
| Загальні | |
| Вес | 91 кг |
| Габариты | 900x460x660 мм |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Страна-производитель | Китай |
| Глубина обработки | 17 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 120 см |
| Комплектация | колеса - 2 шт, фрези |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Тип редуктора | шестерний |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Количество скоростей | 3 вперед / 1 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 7 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 8 |
| Мощность двигателя | 5200 Вт |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.