Культиватор Husqvarna TF 545DE - садова дизельна техніка для оранки земляного ґрунту. Дана модель оснащена 5 парами фрез, що дозволяє обробляти ґрунт шириною 135 см. Культиватор оснащений спеціальними щитками над фрезами для захисту користувача під час роботи. Для транспортування Husqvarna TF 545DE комплектується великими пневматичними колесами.
Додатково на культиватор можна встановлювати різне навісне обладнання: плуг, картоплесаджалку, підгортач.
| Загальні | |
| Вес | 167 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna Engine |
| Особенности | вал відбору потужності для підключення обладнання |
| Охлаждение | Повітряне |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Глубина обработки | 30 см |
| Тип | Дизельний |
| Ширина обработки | 135 см |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, колеса, півосі, регулятор глибини, фрези |
| Объем топливного бака | 4.6 л |
| Тип редуктора | Шестеренний |
| Объем двигателя | 418 см3 |
| Количество скоростей | 4 вперед / 2 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 10 |
| Мощность двигателя | 6600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.