Культиватор Husqvarna TF 440 - садова бензинова техніка для оранки земляного ґрунту. Дана модель оснащена чотирма парами фрез, що дозволяє обробляти ґрунт шириною 105 см. Культиватор оснащений спеціальними щитками над фрезами для захисту користувача під час роботи. Для транспортування Husqvarna TF 440 комплектується великими пневматичними колесами.
Додатково на культиватор можна встановлювати різне навісне обладнання: плуг, картоплесаджалку, підгортач.
| Загальні | |
| Вес | 92 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna Engine |
| Особенности | вал відбору потужності для підключення обладнання |
| Охлаждение | Повітряне |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Глубина обработки | 30 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 105 см |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, колеса, півосі, регулятор глибини, фрези |
| Объем топливного бака | 4.2 л |
| Тип редуктора | Шестеренний |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Количество скоростей | 4 вперед / 2 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 8 |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.