Культиватор Husqvarna TF 338 - садова бензинова техніка для зорювання ґрунту. Дана модель обладнана чотирма секціями фрез, що дозволяє обробляти ґрунт шириною 950 мм.Культиватор оснащений бампером для захисту двигуна в процесі експлуатації і транспортування, складаним руків'ям, колесами для транспортування. Відмінний вибір для вимогливих користувачів, які цінують продуктивність, ергономічність і простоту експлуатації.
Призначення: часто використовується для обробки ґрунту в саду, на городі або квітковій клумбі, на невеликих фермерських господарствах.
| Загальні | |
| Вес | 93 кг |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Глубина обработки | 30 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 95 см |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 4, 8 л |
| Тип редуктора | Цепной |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Количество скоростей | 2 вперед / 1 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 8 |
| Мощность двигателя | 3600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.