Легкий культиватор для обробки невеликих садових ділянок. Надійна, міцна конструкція і ланцюгова передача забезпечують тривалий термін експлуатації, а фрези, що обертаються вперед, просте управління і ергономічний дизайн підвищують комфорт, ефективність і продуктивність роботи.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 27 кг |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Глубина обработки | 15 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 46 см |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 1.8 л |
| Тип редуктора | Цепной |
| Объем двигателя | 79 см3 |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Мощность двигателя (л.с) | 2 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 6 |
| Мощность двигателя | 1400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.