MH 540 Comfort - бензиновий культиватор середнього класу для обробки великих площ. Культиватор MH 540 Comfort надійний, маневрений помічник для ефективної роботи в саду, чи то скопування, аерація або розпушування ґрунту: за допомогою цього культиватора ви можете добре підготувати ґрунт перед посадкою, розпушити його та внести поживні речовини й добрива. Підійде також для обробітку великих площ. Ідеальний культиватор для садівників-любителів.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 45.0 кг |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Глубина обработки | 33 см |
| Тип | Бензиновий |
| Ширина обработки | 54 см |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | н/д |
| Тип редуктора | Червячный |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Количество скоростей | 1 вперед / 1 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.5 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Количество фрез | 4 |
| Мощность двигателя | 3450 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.