EGO PPX1000- універсальний мультифункціональний інструмент професійного класу для вирішення широкого спектру завдань у саду та дачній ділянці. Залежно від підключеної насадки, комбісистема виконує роль висоторізу або кущорізу. PPX1000 має телескопічну штангу з алюмінію із гумовим покриттям. Високу потужність та продуктивність при роботі забезпечують Li-ion акумулятори EGO 56V. Інструмент має регулятор швидкості, що дозволяє підлаштуватися під завдання будь-якої складності.
Зверніть увагу: насадки, акумулятор і зарядний пристрій не входять!
СУМІСНІ НАСАДКИ
Основні переваги EGOPPX1000:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина устройства | 1720 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5-10 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип | основа |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, ремінь наплічний |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.