EGO PH1400E - універсальний мультифункціональний інструмент для вирішення всього спектру завдань у саду та дачній ділянці. Залежно від підключеної насадки, комбісистема виконує роль тримера, кущоріза або культиватора. Високу потужність та продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Інструмент має регулятор швидкості, що дозволяє підлаштуватися під завдання будь-якої складності.
Зверніть увагу: насадки, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!
СУМІСНІ НАСАДКИ
Основні перевагиEGO PH1400E:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Длина устройства | 970 мм |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Тип насадки | Висоторіз, Коса, Кромкоріз, Культиватор, Кущоріз, Лопата для снігу, Подовжувач, Щітка |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5-10 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип | основа |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, регульована рукоятка, ремінь наплічний |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.