Електропила Al-Ko EKI 2200/40 - якісна ланцюгова пила для активного застосування в домашніх умовах. Завдяки надійному електричному двигуну, представлену модель можна використовувати в закритих приміщеннях. При цьому не потрібно боятися концентрації вихлопних газів, які випускають паливні аналоги.
Призначення: розпилювання великих дерев'яних заготовок, вирізка сухостою в саду, обрізки сучків і гілок, заготівля дров, розкрій листів (ДСП, ДВП, OSB та інше).
| Тип живлення: | від мережі, 220 В |
| Потужність двигуна: | 2.2 кВт |
| Кількість обертів: | 7600 об/хв |
| Довжина шини: | 40 см/16" |
| Виробник шини: | Oregon |
| Крок ланцюга: | 9,5 мм/3/8" |
| Товщина робочої ланки: | 1.27 мм |
| Кількість ланок в ланцюзі: | 56 шт |
| Тип ланцюга: | Oregon 91PJ056X |
| Швидкість обертання ланцюга: | 13.5 м/с |
| Рівень шуму: | 94 LpA/108 LwA |
| Обсяг масла в картері: | 0.2 л |
| Вага: | 6 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
| Загальні | |
| Вес | 6.0 кг |
| Класс | Напівпрофесійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 108 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Количество звеньев | 56 |
| Тип | Мережева |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 7600 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 13.5 м/с |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.