Купити трактор FT 244HМ можна на всій території України у наших офіційних представників або замовити через спеціальну форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти». На всі трактори Foton/Lovol надається гарантія 2 роки.
| Загальні | |
| Модель двигуна | KM385BT |
| Тип двигуна | Дизельний, 4-тактний, з безпосереднім впорскуванням |
| Об’єм паливного бака, л | 29,0 |
| Кабіна | - |
| Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,6) |
| Підігрів повітря у впускному колекторі | Електрофакельна свічка |
| Повітряний фільтр | Контактно-масляний: високий повітрозабірник із циклоном, масляна ванна, металева сітка |
| Тип трансмісії | Механічна шестеренчаста |
| Формула перемикання передач | (4+1)х2 |
| Комплектація | Капот із гідропідйомником |
| Основна коробка передач | 4 швидкості |
| Додаткові понижувальні коробки | 2 діапазони |
| Кількість й розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Турбонадув | - |
| Окрема реверсивна коробка | - |
| Муфта зчеплення | Однодискова, суха |
| Рульове керування | Гідрооб’ємне |
| Колісна формула | 4х4 |
| Система запуску | Електростартер |
| Блокування диференціала заднього мосту | Важелем |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤248 |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 1,71-25,76 |
| Номінальні оберти колінчастого вала, об/хв | 2350 |
| Тиск упорскування палива, МПа (кгс/см²) | 18,5-19,0 (185-190) |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 2,23-10,29 |
| Безпечний пуск | - |
| Мінімальний радіус розвороту без гальм, м | 3,75 |
| Мінімальний радіус розвороту з гальмами, м | 3 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3340х1460х1960 |
| Розширювальний бачок системи охолодження | - |
| Експлуатаційна маса, кг | 1355 |
| Об'єм двигуна, см³ | 1532 |
| Система охолодження | Рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Паливний фільтр грубого очищення | CX0706A, із пробкою для зливу води |
| Розмір передніх шин | 6.00-16 |
| Паливний фільтр тонкого очищення | - |
| Розмір задніх шин | 9.50-24 |
| Колісна база, мм | 1670 |
| Декомпресор | - |
| Колія передніх коліс, мм | 1280, 1380 |
| Колія задніх коліс, мм | 1080, 1160, 1260 |
| Система змащення | Комбінована, насосом і розбризкуванням |
| Агротехнічний просвіт, мм | 360 |
| Гальма | На задніх колесах, барабанні, з механічним приводом, здвоєні педалі |
| Кліренс, мм | 290 |
| Масляний фільтр системи змащення | + |
| Задня навісна система | Універсальна 3-точкова з гідропідйомником |
| Привод гідропідйомника | Вбудований гідроциліндр, окремий шестеренчастий гідронасос |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Буксирувальний пристрій | Знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротною цапфою |
| Оберти вала відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 |
| Об’єм масляного бака гідросистеми, л | 9,5 |
| Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання | 1 зі швидкорозкривною муфтою, керування від основного гідророзподільника |
| Додаткове обладнання | - |
| Об’єм мастила в картері, л | 5,0 |
| Інше обладнання | - |
| Кабіна водія | - |
| Сидіння водія | На амортизаторі, регулюється за відстанню до керма, без підлокітників |
| Панель приладів | Електронна, комбінована |
| Тип мастила в картері | Моторні мастила для дизельних двигунів М-10Г2К, SAE 5W-30, 10W-30, 10W-40 |
| Передній міст | Ведучий, вимикається |
| Електророзетка для підключення причепа | + |
| Стоянкове гальмо | Блокування основних гальм за допомогою важеля |
| Тип мастила в картері трансмісії та переднього мосту | Трансмісійне ТАП-15, ТАД-17, Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
| Тип мастила в ГОРУ | МГ-46В, МГЕ-46В влітку, М-В(С) взимку |
| Гідроциліндр рульового керування | Двосторонній симетричний |
| Розміщення мастила гідропідйомника | Окремо в порожнині гідропідйомного механізму |
| Руків’я швидкого керування | - |
| Передня навісна система | - |
| Вал відбору потужності (ВВП) | Задній, поздовжній, 6 шліців, Ø35 |
| Можливість одночасного підключення ВВП та буксирування | + |
| Конструкція бічних розтяжок та укосів | Нижні тяги не регулюються, центральна верхня тяга, вертикальні стійки та бічні розтяжки – плавно по різьбі |
| Додаткові вантажі передні / задні, (од. × кг) | 3х20 / – |
| Тип робочої рідини гідросистеми | МГ-46В, МГЕ-46В влітку, М-15В(С) взимку |
| Додаткове обладнання кабіни | - |
| Об’єм мастила в картері трансмісії/ПВМ, л | 15,0 / 3,5 |
| Додаткові підніжки | З лівого боку |
| Об’єм масляного бака ГОРУ, л | 1,2 |
| Вимикач маси | На рамці переднього моста ліворуч |
| Світлове обладнання | Основні передні фари, задня фара, задні ліхтарі, передні та задні покажчики поворотів |
| Інше електрообладнання | Звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
| Керування гідропідйомником | Гідророзподільник трипозиційний |
| Генератор – тип, напруга (В), потужність (Вт) | Змінного струму, 14, 750 |
| Напруга та ємність акумуляторної батареї, В/А*год | 12 / 80 |
Відгуків про цей товар ще не було.