GTM GZJ260AE - високопродуктивний висоторіз професійного класу, що використовується для обрізки крони дерев і кущів. Призначений для використання комунальними господарствами, садівниками та ландшафтними дизайнерами. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 0,7 кВт (1 к.с.) і телескопічною штангою з максимальною довжиною 4,1 м. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги висоторізуGTM GZJ260AE:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 9.5 кг |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Длина устройства | 4.1 м |
| Страна торговой марки | Україна |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Количество звеньев | 44 |
| Оснащение | шина |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.7 л |
| Объем двигателя | 26 см3 |
| Праймер | Так |
| Питание | Бензин |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Количество оборотов | 7000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 1 к.с |
| Шаг цепи | 3/8P дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Система зажигания | CDI |
| Телескопическая ручка | так |
| Скорость цепи | 6.72 м/с |
| Мощность | 700 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.