EGO ST1300E-S - потужний та надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами невеликої площі. Ширина захоплення при роботі становить 33 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність та продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має 2 робочі швидкості, тому здатний впоратися також з бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 70 хвилин безперервної роботи.
Тример EGO ST1300E-S поставляється в картонній упаковці разом із шестигранним ключем та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO ST1300E-S:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 - 7.5 Агод |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | Картонна упаковка, шестигранний ключ |
| Обрати двигателя | 5200-6500 об/хв |
| Тип ремня | не комплектується |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 70 мин |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 210 мин |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захвата лески | 330 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.