EGO BC3800E - потужний та надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами великої площі. Ширина захоплення косильною головкою при роботі складає 38 см, чого більш ніж достатньо для побутового та професійного використання. Для великих бур'янів передбачена можливість встановлення 3-лопатевого ножа. Високу потужність та продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має плавне регулювання швидкості при роботі, тому здатний впоратися зі складними завданнями на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 20 хвилин безперервної роботи.
Тример EGO BC3800E поставляється в картонній упаковці разом із шестигранним ключем, ременем на плечі, косильною головкою, ножем та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій не входять!
Основні переваги EGO BC3800E:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 4.54 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 - 7.5 Агод |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | ключ, косильна головка, ніж, тример |
| Обрати двигателя | 6000 об/хв |
| Тип ремня | ранцевий |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 20 мин |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 65 мин |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | 300 мм |
| Ширина захвата лески | 380 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.