Тример Bosch AFS 23-37 найпотужніший серед інших тримерів фірми Bosch. Він легко впорається не тільки з невисокою і молодою травою, але без проблем скосить високі жорсткі зарості. Тример також зручно використовувати для фінішного підчищення ділянок, куди не може дістати ніж газонокосарки: уздовж парканів, навколо клумб, чагарників або дерев.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Галузь застосування:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.7 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Китай |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Тример |
| Форма ручки | D-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, ніж металевий 3-лопатевий, надміцна ліска, Ремінь |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 3.5 мм |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 370 мм |
| Количество оборотов | 7000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.3 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 0.95 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.