КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ТРИМЕРА AL-KO BC 1200 E
AL-KO BC 1200 E - електричний тример, який призначається для побутового використання при косінні трави на газоні і в садах площею до 300 кв.м. Приводиться в рух двигуном з максимальною потужністю 1200 Вт, що цілком достатньо для впевненого і швидкого прибирання трави. Тример AL-KO BC 1200 E має 2 режими роботи, для котушки з волосінню і ножа відповідно. Довжину штанги користувач також може виставити самостійно під свій зріст. Тример поставляється в картонній упаковці з ножем і котушкою з волосінню для косіння в комплекті.
| Загальні | |
| Вес | 5.1 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Тример |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 350 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 8 мм |
| Мощность | 1.2 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.