Висока продуктивність для швидкого успіху на великих площах: електричний тример AL-KO BC 1000 E переконує перевіреною якістю AL-KO своїми результатами в ідеальному скошуванні. Сильний і надійний електричний тример без вихлопних газів і непомітно виконує свою роботу у великих садах, на луках тощо. Д. За допомогою шпульки з волосінню з шириною захвату до 35 см Ви зможете ефективно і швидко освоювати різні місцевості. Добре збалансована вага, регульована додаткова ручка та зручна автоматична система наконечників для оптимального регулювання довжини ріжучої волосіні забезпечують безпечне та зручне керування тримерами. Ще один плюс - це розбірна штанга для зручного зберігання і транспортування пристрою.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Галузь застосування:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.9 кг |
| Класс | Побутовий |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, ключ, косильна головка, тример |
| Обрати двигателя | 6000 об/хв |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.5 мм |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Ширина захвата ножа | не комплектується |
| Ширина захвата лески | 300 мм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 1000 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.