Husqvarna 525LK - це легкий тример для комерційного використання. Тример борудован двигуном X-TORQ Husqvarna. 525LK - комбі-машина, розроблена для багатьох видів робіт, доступна велика кількість насадок, як аксесуари, для їх виконання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.5 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 106 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 24 мм |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, косильна головка |
| Обрати двигателя | 6500 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.51 л |
| Тип ремня | ручний |
| Объем двигателя | 25.4 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 460 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.35 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1.2 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.