GTM GT56/900BL KIT - потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захвату під час роботи волосінню становить 40 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів GTM 56 В
Основні переваги GTM GT56/900BL:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 4.8 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів, Система самодіагностики |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 79.3 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт, Зарядний пристрій, захисний кожух, ключ, косильна головка, Ремінь |
| Обрати двигателя | 6800 об/хв |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 2 |
| Ширина захвата лески | 400 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.