GTM BC36/340BL - потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захоплення під час роботи волосінню становить 34 см, а ножем 25 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від 2 Li-ion акумуляторів GTM 18 В.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги GTM BC36/340BL:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 5.0 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 79.3 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Оснащение | косильна головка+ніж |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | захисний кожух, ключ, косильна головка, Ніж для трави, Ремінь |
| Обрати двигателя | 5800 об/хв |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | 225 мм |
| Ширина захвата лески | 340 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.