Акумуляторний тример Husqvarna Aspire T28-P4A на 18 В з подвійним шнуром забезпечує ідеальну обробку країв з надзвичайною ефективністю. Тример Husqvarna Aspire™ T28-P4A розроблений для використання в обмеженому просторі, а наявний на ньому гачок полегшує зберігання. Петельний тримач і телескопічну штангу можна відрегулювати для забезпечення зручного робочого положення. Насолоджуйтесь такими інтелектуальними функціями, як автоматична подача шнура для забезпечення оптимальної довжини шнура під час роботи, металевий захисний кожух для захисту клумб і дерев та автоматичне відключення для підвищення рівня безпеки, коли тример залишається без нагляду. Як і всі інструменти в лінійці Husqvarna Aspire™, цей продукт має елегантний чорний дизайн, доповнений помаранчевими елементами, які інтуїтивно вказують на розташування всіх точок взаємодії. Акумуляторна система POWER FOR ALL ALLIANCE з напругою 18 В забезпечує гнучкість використання і займає менше місця для зберігання, оскільки один акумулятор можна використовувати в різних інструментах різних виробників.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.6 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Диаметр штанги | 35 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Емкость аккумулятора | 4 Агод |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Акумулятор 1 шт, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, косильна головка |
| Обрати двигателя | 6800 об/хв |
| Тип ремня | ручний |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 280 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.