Husqvarna 215iL - високоякісний акумуляторний тример для трави, підходить для швидкого і легкого скошування країв газону і трави в невеликих садах. Потужний безщітковий двигун працює з низьким рівнем шуму, вібрації та відсутності прямих викидів. Його дуже зручно використовувати та зберігати завдяки малій вазі, телескопічній штанзі та регульованій ручці. Оновлений інтерфейс користувача та головка тримера зі швидкою заміною, яку можна повторно заправити кордом без демонтажу, все це забезпечує плавну та надійну роботу.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 2.6 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 4 Агод |
| Диаметр штанги | 36 мм |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, косильна головка, шестигранний ключ |
| Обрати двигателя | 6800 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 40 мин |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 310 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.