Husqvarna 110iL - ідеальний акумуляторний тример для невеликих садів, який працює з низьким рівнем шуму, вібрації та без прямих викидів. Тример розроблений, щоб бути надзвичайно простим і легким у використанні. Цей акумуляторний тример для трави забезпечує чудові результати роботи навіть для недосвідченого користувача завдяки таким функціям, як тріммерна головка з автоматичною подачею, кронштейн захисту насаджень, що складається, та режим стрижки кромки газону з вбудованим опорним колесом. Роздільний вал дуже полегшує транспортування і зберігання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.0 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.0 Агод |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, косильна головка, шестигранний ключ |
| Обрати двигателя | 6500 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 40 мин |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 300 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.