EGOST1613E-T KIT- потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захвату під час роботи становить 40 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Особливістю цієї моделі є система швидкого перезарядження та автоматичної подачі косильної струни під час роботи.
Основні переваги EGO ST1613E-T KIT:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.4 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів, телескопічна штанга |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 81 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 4 Агод |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | акумулятор, Зарядний пристрій, косильна головка |
| Обрати двигателя | 3500-5500 об/хв |
| Тип ремня | на одно плече |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 40 хв |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 125 хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захвата лески | 400 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.