EGO ST1400E-ST - потужний та надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами невеликої площі. Ширина захоплення при роботі становить 35 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність та продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має 2 робочі швидкості, тому здатний впоратися також з бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А * год вистачає на 30 хвилин безперервної роботи. Відмінністю даної моделі тримера від іншої лінійки EGO є особлива конструкція штанги, довжина якої регулюється під зростання користувача, а також при транспортуванні її можна скласти, що значно економить місце.
Тример EGO ST1400E-ST поставляється в картонній упаковці разом із шестигранним ключем та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій у комплект не входять
Основні переваги EGO ST1400E-ST:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.4 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | регулювання обертів |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 81 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5-10 Агод |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | косильна головка |
| Обрати двигателя | 3500-5800 об/хв |
| Тип ремня | не комплектується |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 30 мин |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 120 мин |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захвата лески | 350 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.