BoschGRT 18V-33 Professional — ідеальне рішення для підстригання довгої трави в середніх і великих садах та очищення від бур'янів під'їзних доріжок. Пристрій сумісний з усіма батареями та зарядними пристроями професійної системи 18 В.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій не входять!
Основні переваги Bosch GRT 18V-33 Professional:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.5 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 77 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Контроль оборотов | Так |
| Максимальная емкость аккумулятора | 12 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Поддержка оборотов | Так |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | косильна головка, Ремінь, тример |
| Обрати двигателя | 6400 об/хв |
| Тип ремня | ранцевий |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 330 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.