Bosch EasyGrassCut 18V-230 - акумуляторний тример для комфортної та зручної стрижки газонів. Цей ідеально збалансований і легкий садовий інструмент зручний у використанні та забезпечує свободу руху завдяки акумулятору, тому можна вільно косити, без ризику пошкодити кабель. Легке застосування функції EdgeSimple у верхньому руків'ї виконується перемиканням зі скошування на підстригання по краях простим натисканням кнопки і розгортанням інструменту для підстригання по краях. Напівавтоматична котушка подає волосінь щоразу під час натискання кнопки пуску. На одному повному заряді акумуляторної батареї підстригає траву на краях газону площею до шести тенісних кортів. Інструмент належить до системи POWER FOR ALL ALLIANCE - один акумулятор може працювати з безліччю інструментів різних марок.
Основные преимущества Bosch EasyGrassCut 18V-230:
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Загальні | |
| Вес | 2.2 кг |
| Габариты | 1160x280x320 мм |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | поворотна косильна головка |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 79.3 дБ |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.0 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Пластик |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт, Зарядний пристрій |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захвата лески | 230 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.