Створіть акуратний і красивий газон за допомогою садового трактора Husqvarna TC 220T. Він поєднує в собі зручну їзду з ефективним скошуванням для легкого обслуговування великих площ. Легкодоступні органи управління, важелі, швидко регульоване сидіння і бічна ручка сприяють високому комфорту і хорошій ергономіці. Як і круїз-контроль, який дозволяє відпочити ногам під час скошування великих безперешкодних ділянок. Великий травозбірник забезпечує більш тривале безперервне скошування до того, як настане час для спорожнення. Спорожнення здійснюється без особливих зусиль за допомогою механізму, який керується важелем. Ріжуча дека шириною 108 см забезпечує чудову продуктивність різання, а пружинне регулювання висоти різання зменшує навантаження на оператора.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 284 кг |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 100 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Макс. ширина захвата | 108 см |
| Тип | садовий трактор |
| Высота стрижки, min-max | 25-105 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, дека, травозбірник |
| Объем топливного бака | 13.0 л |
| Объем двигателя | 708 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | задній |
| Мощность двигателя (л.с) | 19.5 л.с. |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик, тканина |
| Мощность двигателя | 14.4 кВт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 6 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Индикатор заполнения | Так |
| Максимальная скорость | 10.0 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.